Garderobes sols 1000 mm

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 11013
Produkta kods: garderobes-sols

60.00€
94.00€

Visas cenas norādītas bez PVN 21%

Piegāde: Saņem preces pie mums noliktavā Rīgā, Tīraines ielā 9A vai piegādāsim tās līdz tavām durvīm ar kurjeru.

 Imagem            Imagem

GUMI Smart noma virs 500 eiro bez PVN

Noma juridiskām personām ar izpirkuma tiesībām līdz 5 gadiem.

Specifikācija

Augsta kvalitāte:
Augstums: 450mm
Dziļums: 330mm
Ergonomisks dizains:
Izturīgs pret koroziju:
Konstrukcijas materiāls: Pulverkrāsots tērauds:
Platums: 1000mm

Preces apraksts

Soliņš paredzēts izmantošanai sporta zāļu, peldbaseinu, rūpniecības uzņēmumu ģērbtuvēs. Garderobes sols ir labākais risinājums virsdrēbju vai maiņas drēbju glabāšanai neatkarīgi no telpas, kurā nepieciešams glabāt apģērbu: noliktavai, birojiem, sporta zālēm, darba un saimniecības telpām, ofisiem, virtuvēm, slimnīcām, skolām, pašvaldību un valsts iestādēm, rūpnīcā, ražotnē vai mājās. Metāla drēbju soli pieejami plašā sortimentā, dažādos izmēros, funkcionalitātē un ar atšķirīgu papildaprīkojumu.

Parasti tiek novietots blakus sienām, skapjiem. Taču ir iespējams iekārtot kā atsevišķi stāvošu saliņu. 
Ērti pārģērbties un atpūsties. 
Soliņu var novietot istabas vidū vai blakus skapjiem. Solam ir kompakti izmēri, tāpēc to var uzstādīt pat nelielā ģērbtuvē. 

Garderobes skapji ir labākais risinājums virsdrēbju vai maiņas drēbju glabāšanai neatkarīgi no telpas, kurā nepieciešams glabāt apģērbu: noliktavai, birojiem, sporta zālēm, darba un saimniecības telpām, ofisiem, virtuvēm, slimnīcām, skolām, pašvaldību un valsts iestādēm, rūpnīcā, ražotnē vai mājās. Metāla drēbju skapji pieejami plašā sortimentā, dažādos izmēros, funkcionalitātē un ar atšķirīgu papildaprīkojumu. 

Tērauda metāla skapji ir piemēroti uzstādīšanai darbnīcā, noliktavā, servisā, birojā, skolā, laboratorijā, medicīnas iestādēs (slimnīcās un aptiekās), garāžā, virtuvē, kafejnīcā, garderobēs, rūpnīcā, ražotnē vai arhīva telpās. Metāla skapji ir lielisks risinājums jebkurai darba telpai, lai to padarītu maksimāli ergonomisku un ērtu lietošanai. Skapji ir izgatavoti no augstas kvalitātes lokšņu tērauda, apveltīti ar lielu izturību un ekspluatācijas ilgumu. Metāla skapji ir izturīgi pret mitrumu vai kādiem citiem ārējiem apstākļiem, kas tos varētu bojāt, jo tērauda skapji ir krāsoti ar pulverkrāsu. 

Metāla dokumentu skapji ir labākais risinājums biroja un ofisa darbam - tie ir ergonomiski un ērti lietošanā, kā arī izturīgi pret dažāda veida bojājumiem, mitrumu, temperatūras maiņām. Biroju skapji ir pieejami ar uz ārpusi atveramām durvīm vai bīdāmajām (žalūziju tipa) durvīm. Ofisa skapjiem ir ļoti liela ietilpība un ērti maināms plauktu izvietojums un augstums, kas palīdz tos pielāgot iekšpusē novietojamajām dokumentu mapēm, papīriem vai citiem priekšmetiem. Metāla arhīvu skapji ir aprīkoti ar noņemamiem un regulējamiem plauktiem, ko iespējams pielāgot pēc klienta vēlmēm un vajadzības. Biroja dokumentu skapis ar slēdzeni ir lielisks veids kā glabāt svarīgus dokumentus un papīrus. Biroja dokumentu skapju durvis ir aprīkotas ar vācu tipa slēdzenēm, kas ir īpaši ergonomiskas un drošas lietošanai. 

Dokumentu un karšu, rasējumu glabāšanai nav noteiktu prasību, taču uzņēmumi un valsts iestādes regulāri saskaras ar informācijas noplūdi un dokumentu pazušanu. Šo problēmu var atrisināt biroju, ofisu, glabātavu vai arhīvu aprīkojot ar specializētām dokumentu un papīru glabāšanas mēbelēm - dokumentu un karšu skapjiem. Plašajā sortimentā ir pieejami dažāda veida tērauda failu skapji, skapji kartēm un rasējumiem, dokumentu mapju skapji, personīgo lietu skapji, nodalījumu skapji, karšu atvilktņu skapji, kartotēkas skapji un arhīvu skapji. Metāla failu skapji ir pieejami ar līdz pat 18 atvilktnēm, ar elektronisko koda atslēgu vai mehānisko atslēgu un ugunsizturīgi. Piedāvājam arī karšu skapjus rasējumu un karšu uzglabāšanai ar ērtām, pilnībā atveramām, atvilktnēm. 

Katra tērauda personīgo lietu garderobes skapja komplektācijā ietilpst ventilācijas atveres durvīs, stienis apģērbu karināšanai, kā arī skapju durvis ir aprīkotas ar slēdzeni. Ir pieejami skapji ar plauktu cepurēm, plauktu apaviem, kā arī bez plauktiem. Piedāvājumā ir arī nerūsējošā tērauda skapji, kas ir īpaši izturīgi pret agresīvām vidēm un ir īpaši paredzēti laboratorijām un slimnīcu telpām, kur ir tieša saskarsme ar dažādām ķīmijām. Garderobes skapji ir papildus aprīkojami ar garderobes soliem un pakaramajiem, kas būs lietderīgi un padarīs ērtāku Jūsu vai Jūsu darbinieku ikdienu. Personīgo lietu skapji ir pieejami dažādos krāsu toņos un komplektācijas variācijās. 

Ietilpīgs instrumentu skapis palīdzēs organizēt vietu garāžā, noliktavā, ražotnē, rūpnīcā, autoservisā vai atslēdzinieku darbnīcā. Metāla instrumentu skapju konstrukcija ir ražota no cieta lokšņu tērauda, kas apstrādāts un krāsots ar pulverkrāsu, kas nodrošina skapju ilgmūžību un izturību pret ārējiem apstākļiem, kas varētu veicināt skapju korodēšanu vai rūsas veidošanos uz tiem. Instrumentu un darbarīku skapji ir aprīkoti ar plašiem plauktiem un slēdzamām durvīm, kas pieejamas gan uz aru veramas, gan žalūziju tipa. Instrumenta skapju atvilktņu un plauktu augstumu ir iespējams regulēt pēc vajadzības. Piedāvājam instrumentu un darbarīku skapjus ar dažādām slēdzenēm: cilindriskajām un elektriskajām. 

Laboratorijas skapji un mufeļkrāsns skapji ir neaizvietojami ķīmiskajās laboratorijās darba zonas izolēšanai un ir paredzēti izmantošanai laboratorijas telpās, slimnīcās, aptiekās vai citās telpās, kur ir tiešā saskarsme ar ķīmiskajām vielām. Skapji ir izstrādāti, ņemot vērā drošības prasības, laboratorijas aprīkojuma funkcionalitāti un praktiskumu. Laboratorijas skapis palīdz optimizēt darba zonu, ietaupa izmantojamo grīdas platību un nodrošina inventāra drošību. Laboratorijas skapju plaukti ir regulējami, atkarībā no izmantotāja vajadzībām. 

Katrā uzņēmumā jābūt optimāliem darba apstākļiem. Darba telpām jābūt higiēniski tīrām un aprīkotām atbilstoši sanitārajiem standartiem, ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku. Sanitārie skapji mājsaimniecības vajadzībām noder apkopēja aprīkojuma uzglabāšanai. Apkopēja skapji ir speciāli paredzēti slotu, ķīmisko mazgāšanas līdzekļu un darba apģērba uzglabāšanai. Mājsaimniecības skapji optimizē telpas izmantošanu un dod iespēju visu nepieciešamo apkopēja inventāru uzglabāt vienuviet. 

Nerūsējošā tērauda skapji ir īpaši izturīgi pret agresīvām vidēm - ķīmikālijām, asinīm vai citiem ķīmiskiem savienojumiem. Nerūsējošos tērauda skapjus bieži izmanto laboratorijās, medicīnas iestādes, slimnīcās, ēdināšanas nozarē (virtuvēs, kafejnīcās, restorānos). Šāda veida mēbeles ir pieprasītas arī rūpniecības un ražošanas telpās, kā arī noliktavās un darbnīcās. Nerūsējošā tērauda skapji tiek bieži uzstādīti ēdināšanas uzņēmumos, jo tie ir izgatavoti no droša nerūsējošā tērauda, kas ļauj nodrošināt augstas higiēniskās prasības. Galvenās nerūsējošā tērauda skapju priekšrocības ir mitrumizturība, izturība pret krasām temperatūras maiņām un izturība pret agresīvajām vidēm un baktērijām. Nerūsējošā tērauda skapis var tikt izmantots jebkura inventāra uzglabāšanai, tie ir ietilpīgi, ar dažādu plauktu daudzumu un iespējām tos regulēt. Iespējams pasūtīt nerūsējošā tērauda skapjus pēc izmēriem un nepieciešamā pielietojuma tieši no ražotāja. 

Piedāvājam visdažādāko izmēru nodalījumu skapjus darbam vai mājām. Nodalījumu personīgo lietu skapis labi noder sīklietām, personīgo mantu glabāšanai, dokumentu drošai sortēšanai un uzglabāšanai. Nodalījumu slēdzamie metāla skapji ir izgatavoti no lokšņu tērauda un krāsoti ar pulverkrāsu. Biroju nodalījumu skapji bieži tiek uzstādīti pasta nodaļās, bankās, ofisos un dzīvojamās ēkās, lai uzglabātu dokumentus, papīrus un citu svarīgu informāciju. Plašais nodalījumu skapju izmēri sortiments ļauj kompakti to iekļaut jebkurā interjerā un darba vidē. 

Kompakti un droši sienas servera skapji ir izcils veids kā uzglabāt serverus, kuros uzkrāta nozīmīga informācija un dati. Servera skapis ir universāla, ērta un praktiska konstrukcija, kas palīdzēs uzstādīt un organizēt dažādas komunikācijas, serveru aprīkojumu un daudz ko citu. Sienas serveru skapju konstrukcijas metāla virsmas ir pārklātas ar polimēru pulverkrāsu, kas pasargā to no priekšlaicīga nodiluma. Temperatūras un mitruma ietekmē, tērauds nezaudē savas īpašības, tāpēc sienas serveru skapis kalpos ilgu laiku. 

Metāla laboratoriju tvaika nosūcēji tiek izmantoti laboratorijās, rūpniecības uzņēmumos, medicīnas centros un izglītības iestādēs. Tvaiku, dūmu skapji ir nepieciešami sarežģītu eksperimentu veikšanai, lai nodrošinātu piesārņojošo vielu izvadīšanu no telpas, pasargājot telpā esošos cilvēkus. Mūsu piedāvātie tvaiku nosūces skapji ir izturīgi pret koroziju un dažādiem skrāpējumiem. Piedāvātajiem dūmu skapjiem ir droša un izturīga konstrukcija. Dūmu skapjiem Ir pieejamas dažādas darba virsmas, kuras tiek izvēlētas izvērtējot darbu specifiku un veidu. Laboratoriju nosūcēji ir pieejami arī pēc speciāla pasūtījuma, lai tos varētu integrēt jebkurā darba telpā vai vidē.


Pilna servisa nomas iespējas

Imagem
 
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Izvelkams garderobes skapja sols SG 400/1-O Izvelkams garderobes skapja sols SG 400/1-O
49.00€ 62.00€
portativais-garderobes-skapja-sols-sg-4001-o
Divpusējs garderobes sols 1500 Divpusējs garderobes sols 1500
252.00€ 327.00€
divpusejs-garderobes-sols-1500
Izbīdāms garderobes sols SG-400/2 Izbīdāms garderobes sols SG-400/2
129.00€ 167.00€
izbidams-garderobes-sols-sg-4002
Tērauda darba galds darbnīcai MD Tērauda darba galds darbnīcai MD
329.00€ 428.00€
terauda-darba-galds-darbnicai-md
Metāla garderobes skapis drēbēm SHO-300/2 Metāla garderobes skapis drēbēm SHO-300/2
135.00€ 181.00€
metala-garderobes-skapis-drebem-sho-3002
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).

Pamanījāt kļūdu? Ziņojiet mums