Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1949
1943
1947
1944
1967
1950
1948
1942
1969
1979
1980
1982
1993
1985

Iekraušanas un pacelšanas aprīkojums

Imagem

Imagem

GUMI Iekraušanas un pacelšanas tehnika ir lielisks risinājums dažādu kravu un preču pārvietošanai, pacelšanai un iekraušanai. 

Augstā tehnikas kvalitāte un dizains ļauj ikvienam uzņēmumam vai privātpersonai atvieglot un uzlabot savas noliktavas darbību un optimizēt to izmaksas, kā arī darba struktūru. Ja kravas jāceļ lielā augstumā, atbilstoša alternatīva ir mūsu manuālie, elektriskie un daļēji elektriskie grēdotāji ar balstdakšām. Palešu ratiņu modeļi un veidi pēc to pielietojuma nodrošina Jūsu specifiskajām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Uzlabo savas noliktavas efektivitāti

Sazinies ar mūsu speciālistu un noskaidro – Mēs Tev palīdzēsim!

Piesakies konsultācijai

Imagem

Palešu ratiņi

Palešu rati (rohlas) ir pieejami plašā veidu un specifikāciju klāstā. Tie ir dalāmi divās lielās grupās - rokas jeb manuālie un elektriskie palešu rati. Palešu rati ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas nodrošina ikvienas tehnikas vienības ilgu kalpošanas laiku un mazas izmaksas to uzturēšanā. 

Rokas jeb manuālie palešu rati

Rokas jeb manuālie palešu rati ir būtisks instruments ikvienā noliktavā, kur preces vai produkti tiek glabāti uz paletēm. Manuālie palešu rati ir nozīmīgs palīgs noliktavas darbu optimizēšanai un darbinieku darba apstākļu uzlabošanai. Rokas palešu rati ir ražoti augstas kvalitātes tērauda, kas ir pulverkrāsots, tādējādi pasargājot konstrukciju no korozijas. Manuālie palešu rati ir labs risinājums preču pārvietošanai, ja nevēlieties veikt lielus ieguldījumus noliktavas apkalpošanas tehnikā. Palešu rati aprīkoti ar augstas celtspējas hidraulisko sūkni, kas nodrošinās ērtu un ātru preču pacelšanu to pārvietošanai.

Elektriskie palešu rati

Elektriskie palešu rati ir aprīkoti litija jonu akumulatoriem. Ar litija jonu baterijām aprīkotie elektriskie palešu rati ir elektriskā iekrāvēja sistēma, kas palīdz noliktavas darbiniekiem pacelt un pārvietot paletes neizmantojot cilvēka fizisku spēku. Litija jonu akumulators darbina pacelšanas un gaitas mehānismus.

Litija jonu akumulatori ir moderna akumulatoru tehnoloģija, kas piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar to priekšgājējiem svina-skābes akumulatoriem. Palešu ratiņu litija jonu akumulatoru viena no galvenajām priekšrocībām ir 3x ilgāks kalpošanas laiks, mazāks svars un vieglākas ierīces apkopes.

Šķērveida palešu rati

Ikviena darbinieka pārslodze, kas ir saistīta ar biežu smagu lietu pacelšanu, nolikšanu vai pārvietošanu būtiski ietekmē cilvēku veselību. Šādās situācijās lieliska klienta izvēle ir klāstā esošie hidrauliskie šķērveida pacēlāji un palešu rati. To celtspējas un pacelšanas augstumu diapazons nodrošina iespēju atrast vispiemērotāko produktu tieši katra klienta vajadzībām. Šķērveida palešu ratiņus iespējams izmantot gan kā rokas palešu ratiņus, gan kā paceļamu platformu, pakošanas galdu vai pat darbgaldu.

 

Palešu grēdotāji/pacēlāji

Iekrāvēju un palešu krāvēju sērija ir pieejama plašā veidu un specifikāciju klāstā. Manuālo, daļēji elektrisko un elektrisko grēdotāju/pacēlāju pamatā ir augstas kvalitātes materiāli un progresīvas tehnoloģijas, saprātīga konstrukcija, izcila veiktspēja, lieliska kvalitāte un ilgs kalpošanas laiks. GUMI piedāvātā tehnika nodrošina daudzveidīgus un kvalitatīvus pakalpojumus un sniedz labu pieredzi ar visaptverošo pakalpojumu sistēmu.

Grēdotāju sērija ietver vairākus veidus: manuālos, daļēji elektriskos un elektriskos palešu grēdotājus. Grēdotājiem ir šādas priekšrocības: labi izvēlēti materiāli, saprātīgs dizains, stabila veiktspēja, izcila kvalitāte un pieņemama cena. GUMI ir profesionāla servisa komanda, kas klientiem nodrošina augstas kvalitātes palešu krāvējus un kvalitatīvus iekrāvēju pakalpojumus.

 

Hidrauliskie darba galdi

Manuālo šķērveida jeb hidraulisko pacelšanas galdu var izmantot servisos, garāžās, ražotnēs, rūpnīcās, noliktavās un uzņēmumu telpās. Hidrauliskie darba galdi ir viegli un ērti izmantojami ikvienā uzņēmumā. Paceļamie darba galdi ir piemēroti lietošanai lielas slodzes vai augsta spiediena apstākļos. Tiem ir ergonomisks un ērts rokturis, kas ikvienam tā lietotājam sniedz iespēju viegli ar to rīkoties un veikt nepieciešamās darbības. Hidraulisko darba galdu plašais pacelšanas augstuma, izmēru un celtspējas diapazons padara tos pielāgojamus dažāda veida pielietojumam un darba veidam.