Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1984
1966
1968
1983
1952
1951

Metāla konteineri un atkritumu apsaimniekošanas aprīkojums

Metāla konteineri un atkritumu apsaimniekošanas aprīkojums ir speciālas metāla tvertnes, kas paredzētas atkritumu, materiālu vai cita veida satura savākšanai un transportēšanai. 

Tā ir neatņemama sastāvdaļa jebkurai mājsaimniecībai vai uzņēmumam. Tie palīdz droši un sanitāri uzglabāt dažādus atkritumus, tostarp sadzīves atkritumus, pārtikas atkritumus, bīstamos atkritumus un pārstrādājamus materiālus.

Konteineri ir piemēroti dažādiem ražošanas uzņēmumiem, mājsaimniecībām, rūpnīcām, darbnīcām, noliktavām, būvlaukumiem, metāllūžņu novietnēm, fermām. 

Izgatavoti no izturīga tērauda, lai izturētu lielu svaru un nodrošinātu ilgu lietošanas laiku. Piemēroti gan iekštelpu, gan āra lietošanai. Sortimentā pieejami dažādos izmēros – no mazām atkritumu tvertnēm virtuvei līdz milzīgiem atkritumu konteineriem komerciālai lietošanai.

Metāla konteineru veidi:

  • Atkritumu tvertnes: mazāka izmēra konteineri, kas paredzēti ikdienas atkritumu uzglabāšanai mājsaimniecībās, uzņēmumos, virtuvēs, birojos vai ārtelpās.
  • Izgāžamie konteineri: prasa manuālu iejaukšanos to izkraušanai. Parasti tiem ir nepieciešama cilvēka darbība, lai tos paceltu un izgāztu saturu.
  • Metāla konteineri uzglabāšanai: izturīgi konteineri dažādu priekšmetu uzglabāšanai, tostarp smalkgraudainu beztaras materiālu, gāzes balonu un dienas gaismas spuldžu.
  • Konteineri ķīmisko vielu savākšanai: speciāli konteineri, kas paredzēti bīstamo vai kaitīgo ķīmisko vielu uzglabāšanai.
  • No apakšas izgāžamie konteineri: izgāžamie konteineri, kuriem atkritumus var izbērt no apakšas, lieki neceļot pašu konteineru.
  • Pašgāžamie konteineri: ar speciālu mehānismu, kas ļauj tos ērti iztukšot, neizkāpjot no transportlīdzekļa;