Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1934
1929
1930
1932
1933
1928
1935
1931
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Aprīkojums kravas transportam

Katra modernā darbnīca ir aprīkota ar industriālām mēbelēm. Tas ir saistīts ar darba augsto precizitāti, tāpēc ieteicams iegādāties industriālās metāla mēbeles. Viens no populārākajiem aprīkojuma veidiem ir metāla darbagaldi. Tos izmanto rūpnīcās, apkopes pakalpojumos un darbnīcās. Darbagaldi ir tik pat pieprasīti privātām garāžām vai lietošanai mājās. Šis aprīkojums palīdz veikt remontdarbus.

Rūpniecisko mēbeļu darbnīcai uzdevums ir izveidot universālu darba vietu darbnīcas ietvaros. Iekārtas raksturo nodilumizturība, kas nepieciešama koka un metāla sagatavju apstrādei. Darba galds garāžā palielina darba efektivitāti, kā arī nodrošina ātru piekļuvi inventāram. Tas ietaupa meistara laiku, lai viņš varētu koncentrēties uz citu uzdevumu veikšanu. Instrumentu galds garāžā ir stingri piestiprināts pie grīdas, un lielais svars lietošanas laikā nepieļauj vibrācijas. Tas uzlabo darba precizitāti un samazina kļūdu iespējamību. Tas vienkāršo apstrādi, asināšanu, slīpēšanu un citas manipulācijas ar sagatavēm. Lieljaudas industriālo mēbeļu iegāde palīdz organizēt garāžas un darbnīcas.

Rūpniecisko mēbeļu dizaina iezīmes:

  • Kravnesība. Galda virsmas un plaukti var izturēt lielo detaļu svaru.
  • Izmēri. Plašais dizains ļauj ekonomiski izmantot darbnīcas telpas.
  • Stiprināšana. Rāmja kāju nostiprināšana pie grīdas novērš atslābumu un palielina stabilitāti.
  • Funkcionāls. Papildu plaukti, atvilktnes un skapji optimizē autoservisa detaļu uzglabāšanu.
  • Drošība. Iebūvētās slēdzenes nostiprina saturu, lai instruments nenonāktu nepareizās rokās.

Dizains iztur intensīvas lietošanas ietekmi un nav pakļauts ātram nodilumam. Degvielas uzpildes staciju un operatoru darbagalda korpusa pamatne sastāv no 2 mm biezas kanāla profila caurules. Tas ir izturīgs pret nepārtrauktām slodzēm, un balsti ir regulējami ar 50 mm soli. Iespējama aprīkojuma piegāde saliktā vai salokāmā veidā. Daži industriālo mēbeļu modeļi ir aprīkoti ar riteņiem. Tas palielina mobilitāti, un aizbāznis novērsīs nevēlamas kustības. Slēdzenes pasargās dārgas detaļas. Tie ir uzstādīti darba skapjos, bloķēti ar uzticamu uzglabāšanas sistēmu. Pateicoties tam, tikai uzticams darbinieks varēs piekļūt lietām.

Rūpnieciskā galda rāmis un galda virsma instrumentu garāžā.

Lai darbnīcai izvēlētos galdu garāžā, ņemiet vērā aprīkojuma specifiku un izmērus. Uzglabājot lielu skaitu armatūru, iesakām iegādāties garāžas darbagaldu ar skapjiem vai atvilktnēm. Industriālo mēbeļu standarta cenā uzstādīšanas darbiem ir iekļauta galda virsma. Tas ir iekļauts viena vai divu pjedestāla industriālo galdu komplektācijā un var tikt papildināts ar skrūvspīli. Darba virsmas platums ir pietiekams studentu un frēzēšanas uzdevumiem. Ražošana piedāvā darba virsmu katalogu: mitrumizturīgs saplāksnis, gumijas pārklājums ar cinkotām apmalēm, melnais metāls, cinkots, metāla vai nerūsējošā tērauda segums.

Rūpniecisko metāla mēbeļu priekšrocības:

  • Universālas mēbeles instrumentiem ir neaizstājamas garāžās, noliktavās, ražošanas cehos.
  • Darbnīcas darba galds neaizņem daudz vietas, tas efektīvi izmanto telpu.
  • Tērauda galds var izturēt lielas slodzes un to neietekmē ārējie faktori.

Daudzfunkcionāls instrumentu galds bieži tiek uzstādīts ražošanas vietās, skolu darbnīcās un autoservisos. Tas organizē sīku detaļu uzglabāšanu un darbojas kā speciālista darba zona. Rūpnieciskais galds darbnīcai tiek izmantots izstrādājumu apstrādei un virpošanai. Tā kā aparatūra bieži tiek pazaudēta, darbagaldi ir aprīkoti ar plauktiem, atvilktnēm un konteineriem. Ražotājs izmanto fosfatēšanu un pulvera pārklājumu. Tas uzlabo galda aizsargājošās īpašības darbnīcā. Krāsošana aizsargā virsmas no rūsas, ja tās ir pakļautas mitrumam.