Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1813
1817
1820
1819
1821
1822
1823
1818
1815
1809
1810
1812
1811
1816
1814
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Medicīnas un laboratoriju mēbeles

Metāla mēbeles ir lielisks palīgs ikvienā darba telpā: darbnīcā, noliktavā, servisā, birojā, skolā, laboratorijā, medicīnas iestādēs (slimnīcās un aptiekās), garāžā, virtuvē, kafejnīcā, garderobēs, rūpnīcā, ražotnē vai arhīva telpās. Tērauda metāla mēbeles ir ar augstu funkcionalitāti un pielietojumu aprīkotas mēbeles. 

Būtiskākās labās metāla mēbeļu īpašības ir: 
      - Augsta kvalitāte 
      - Ilgs kalpošanas un garantijas laiks 
      - Viegli kopjamas 
      - Īpaši izturīga konstrukcija 
      - Paaugstināta kravnesība un svara noturība 

Ietilpīgs instrumentu skapis palīdzēs organizēt vietu garāžā, noliktavā, ražotnē, rūpnīcā, autoservisā vai atslēdznieku darbnīcā. Metāla instrumentu skapju konstrukcija ir ražota no cieta lokšņu tērauda, kas apstrādāts un krāsots ar pulverkrāsu, kas nodrošina skapju ilgmūžību un izturību pret ārējiem apstākļiem, kas varētu veicināt skapju korodēšanu vai rūsas veidošanos uz tiem. Instrumentu un darbarīku skapji ir aprīkoti ar plašiem plauktiem un slēdzamām durvīm, kas pieejamas gan uz āru veramas, gan žalūziju tipa. Instrumenta skapju atvilktņu un plauktu augstumu ir iespējams regulēt pēc vajadzības. Piedāvājam instrumentu un darbarīku skapjus ar dažādām slēdzenēm: cilindriskajām un elektriskajām. 

Tērauda metāla skapji ir piemēroti uzstādīšanai darbnīcā, noliktavā, servisā, birojā, skolā, laboratorijā, medicīnas iestādēs (slimnīcās un aptiekās), garāžā, virtuvē, kafejnīcā, garderobēs, rūpnīcā, ražotnē vai arhīva telpās. Metāla skapji ir lielisks risinājums jebkurai darba telpai, lai to padarītu maksimāli ergonomisku un ērtu lietošanai. Skapji ir izgatavoti no augstas kvalitātes lokšņu tērauda, apveltīti ar lielu izturību un ekspluatācijas ilgumu. Metāla skapji ir izturīgi pret mitrumu vai kādiem citiem ārējiem apstākļiem, kas tos varētu bojāt, jo tērauda skapji ir krāsoti ar pulverkrāsu. 

Metāla dokumentu skapji ir labākais risinājums biroja un ofisa darbam - tie ir ergonomiski un ērti lietošanā, kā arī izturīgi pret dažāda veida bojājumiem, mitrumu, temperatūras maiņām. Biroju skapji ir pieejami ar uz ārpusi atveramām durvīm vai bīdāmajām (žalūziju tipa) durvīm. Ofisa skapjiem ir ļoti liela ietilpība un ērti maināms plauktu izvietojums un augstums, kas palīdz tos pielāgot iekšpusē novietojamajām dokumentu mapēm, papīriem vai citiem priekšmetiem. Metāla arhīvu skapji ir aprīkoti ar noņemamiem un regulējamiem plauktiem, ko iespējams pielāgot pēc klienta vēlmēm un vajadzības. Biroja dokumentu skapis ar slēdzeni ir lielisks veids kā glabāt svarīgus dokumentus un papīrus. Biroja dokumentu skapju durvis ir aprīkotas ar vācu tipa slēdzenēm, kas ir īpaši ergonomiskas un drošas lietošanai. 

Garderobes skapji ir labākais risinājums virsdrēbju vai maiņas drēbju glabāšanai neatkarīgi no telpas, kurā nepieciešams glabāt apģērbu: noliktavai, birojiem, sporta zālēm, darba un saimniecības telpām, ofisiem, virtuvēm, slimnīcām, skolām, pašvaldību un valsts iestādēm, rūpnīcā, ražotnē vai mājās. Metāla drēbju skapji pieejami plašā sortimentā, dažādos izmēros, funkcionalitātē un ar atšķirīgu papildaprīkojumu. 

Katra tērauda personīgo lietu garderobes skapja komplektācijā ietilpst ventilācijas atveres durvīs, stienis apģērbu karināšanai, kā arī skapju durvis ir aprīkotas ar slēdzeni. Ir pieejami skapji ar plauktu cepurēm, plauktu apaviem, kā arī bez plauktiem. Piedāvājumā ir arī nerūsējošā tērauda skapji, kas ir īpaši izturīgi pret agresīvām vidēm un ir īpaši paredzēti laboratorijām un slimnīcu telpām, kur ir tieša saskarsme ar dažādām ķīmijām. Garderobes skapji ir papildus aprīkojami ar garderobes soliem un pakaramajiem, kas būs lietderīgi un padarīs ērtāku Jūsu vai Jūsu darbinieku ikdienu. Personīgo lietu skapji ir pieejami dažādos krāsu toņos un komplektācijas variācijās. 

Katrā uzņēmumā jābūt optimāliem darba apstākļiem. Darba telpām jābūt higiēniski tīrām un aprīkotām atbilstoši sanitārajiem standartiem, ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku. Sanitārie skapji mājsaimniecības vajadzībām noder apkopēja aprīkojuma uzglabāšanai. Apkopēja skapji ir speciāli paredzēti slotu, ķīmisko mazgāšanas līdzekļu un darba apģērba uzglabāšanai. Mājsaimniecības skapji optimizē telpas izmantošanu un dod iespēju visu nepieciešamo apkopēja inventāru uzglabāt vienuviet. 

Piedāvājam visdažādāko izmēru nodalījumu skapjus darbam vai mājām. Nodalījumu personīgo lietu skapis labi noder sīklietām, personīgo mantu glabāšanai, dokumentu drošai sortēšanai un uzglabāšanai. Nodalījumu slēdzamie metāla skapji ir izgatavoti no lokšņu tērauda un krāsoti ar pulverkrāsu. Biroju nodalījumu skapji bieži tiek uzstādīti pasta nodaļās, bankās, ofisos un dzīvojamās ēkās, lai uzglabātu dokumentus, papīrus un citu svarīgu informāciju. Plašais nodalījumu skapju izmēri sortiments ļauj kompakti to iekļaut jebkurā interjerā un darba vidē. Darba metāla mēbeles - tas ir profesionāls risinājums īpašām ikdienas vajadzībām darbā. Mūsu plašajā sortimentā pieejami dažāda veida metāla industriālie darba galdi - galdnieku, augstas kravnesības darba galdi, mobilie instrumentu darba galdi, darba galdi ar atvilktņu blokiem, galdi iepakošanai, montāžas galdi, laboratorijas galdi, kā arī galdi metināšanai. 

Darba galdiem pieejams plašs papildaprīkojuma un aksesuāru klāsts - perforācijas paneļi, instrumentu turētāji, elektrības rozetes, darba vietas apgaismojums, atvilktnes, regulējams galda kāju augstums, kā arī ir iespējams pielāgot galda virsmas izmēru, biezumu un materiālu atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībai.