Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1952
1951
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Izgāžamie konteineri

Izgāžamie konteineri ir piemēroti ražošanas uzņēmumiem, rūpnīcām, darbnīcām, noliktavām, būvlaukumiem, metāllūžņu novietnēm, fermām. Ja ir nepieciešams savākt, uzglabāt, šķirot un transportēt produktus, atkritumus, izejvielas utt., tad šīs tvertnes būs tieši laikā . Konteineri, ir piemēroti gan vieglākiem, gan smagākiem materiāliem, piemēram: detaļām, pēcapstrādes atkritumiem, smiltij, grantij, šķembām, zemei, betonam, lūžņiem, kokam, skaidām, alumīnijam, stiklam, plastmasai, follijam, kartonam, papīram.

Izgāžamie konteineri (pašizgāzēji) ir metāla tvertnes, kas paredzētas iekrāvējiem. Tie ir izgatavoti no lokšņu metāla ar biezumu 3 mm tvertnes daļā un 4 mm pamatnē. Konstrukcija ir metināta no abām pusēm, kas piešķir tai izturību un hermētiskumu. Turklāt konteineriem ir vairāki pastiprinājumi, kas padara konteinerus ļoti izturīgus. Tie ir aprīkoti ar kāju, kas novērš slīdēšanu no iekrāvēja dakšas, un bloķētāju, kas neļauj sasvērties transportēšanas laikā. Turklāt pamatnē ir uzstādītas zemas drošības sijas, kas aizsargā tvertni no trieciniem. Izgāžāmajiem konteineriem ir dubultā izkraušanas sistēm - svira konteinera izgāšanai,kā arī automātiskais slēdzis (rokturis), kas ļauj izkraut konteineru vadītājam nepametot transportlīdzekli.

Izgāžamie konteineri tiek pārklāti ar pretkorozijas grunti un poliuretāna krāsu pusmatētā apdarē. Tie nodrošina aizsardzību pret laikapstākļiem un rūsu, izmantojot konteinerus ārpus telpām, un atvieglo tīrīšanu, pateicoties virsmas struktūras gludajai virsmai.