Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1886
1884
1883
1882
1885
1880
1881
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Seifi

Seifs ir droša uzglabāšanas vieta dokumentiem, vērtslietām, naudai vai citām vērtīgām lietām. Seifs ir neatņemama sastāvdaļa jebkura uzņēmuma birojā, un arvien biežāk seifi tiek iegādāti privātām vajadzībām. Seifs ir drošs veids, ka sevi pasargāt no laupīšanām, ugunsgrēkiem un zādzībām seifos uzglabājot vērtīgākās personīgā lietas un mantas. 

 

Ikviens jūtas drošāk, ja personiskie dokumenti, vērtslietas, nauda tiak glabāti drošā un kavlitatīvā seifā. Piedāvājam seifus ar dažādām slēdzenēm - seifi ar atslēgu slēdzeni, seifi ar mehānisko kodu slēdzeni, seifi ar atslēgu slēdzeni un mehāniski kodu slēdzeni, seifi ar elektronisko slēdzeni, seifi ar biometrisko slēdzeni. Ofisa seifi birojiem, ieroču un munīcijas seifi, iebūvējamie seifi, seifi vērtspapīriem, seifi vērtīgu lietu, kā arī ieroču drošai uzglabāšanai ir pieejami plašajā GUMI sortimentā. Seifi ir krāsoti ar polimēru pulverkrāsu, kas aizsargā metālu no mitruma un temperatūras maiņām. 

Iebūvējamie seifi ir paredzēti uzstādīšanai sienā izveidotā nišā. Iebūvējamo seifu konstrukcija nelokas, nedeformējas un ir paredzēta sienas spiediena izturēšanai. Iebūvējamā seifa uzstādīšana sienā palielina sienas konstrukcijas ugunsizturību. Metāla iebūvējami seifi ir pieejami ar plauktiem un bez plauktiem. 

Ugunsdroši pretuzlaušanas seifi atšķiras ar savu izturību un biezākām sienām. Seifa sienas ir pastiprinātas ar papildus betona, siltumizturīgu starpsienu. Ugunsdrošs seifs nodrošina papildu dokumentu un naudas aizsardzību. Ugunsdroša pretuzlaušanas seifa konstrukcija ievērojami sarežģī tā uzlaušanu, palielinot vērtslietu drošību. Piedāvājam ugunsdrošus pretuzlaušanas seifus ar mehaniskajām un elektroniskajām koda slēdzenēm, ar plauktiem un bez plauktiem iekšpusē. 

Ieroču uzglabāšanas seifi ir būtiski medniekiem, policistiem, iekšlietu struktūrās strādājošiem. Drošība ieroču uzglabāšanas jautājumā ir pati svarīgākā. Kā arī ir jāpiebilst, ka seifs ierocim ir obligāts arī saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Seifi ieročiem, seifi medību ieročiem, sporta ieroču seifi, seifi pistolēm, seifi ieročiem un munīcijai ar elektronisko koda slēdzeni vai parasto mehāniski atveramo slēdzeni. 

Šaujamieroču, to maināmo būtisko sastāvdaļu, šaujamieroču sastāvdaļu, munīcijas vai lielas enerģijas pneimatisko ieroču glabāšanai paredzētā metāla seifa vai metāla skapja (metāla kastes) sienu biezums ir vismaz 2,5 mm. Cita materiāla speciāli šaujamieroča glabāšanai paredzētais rūpnieciski ražotais seifs pēc izturības ir ekvivalents šādam metāla seifam vai metāla skapim (metāla kastei). Seifs vai metāla skapis (metāla kaste) ir aizslēdzams ar slēdzeni, kuru atslēgt var tikai ieroča īpašnieks. 

Ja seifs vai metāla skapis (metāla kaste) ir aprīkots ar mehānisko slēdzeni, tā atslēgas ir pieejamas tikai ieroča īpašniekam. Ja seifs vai metāla skapis (metāla kaste) ir mazāks par 1500 x 400 x 300 mm, to stiprina, savienojot ar grīdu vai sienu. 

Pieejami dažāda veida seifi: 
      -Biroju un ofisu seifi 
      -Naudas seifi 
      -Failu seifi 
      -Ieroču seifi 
      -Munīcijas seifi 
      -Datu seifi 
      -Atslēgu seifi 
      -Viesnīcu seifi 
      -Iebūvējamie seifi 
      -Seifu telpas 
      -Brīvi stāvoši seifi 
      -Pretuzlaušanas seifi 
      -Ugunsdrošie seifi 
      -Pretuzlaušanas seifi 

Seifu drošības standartu iedalījums saskaņā ar Eiropas klasifikāciju: 
      -Standarts EN 1143-1 – nosaka visa veida seifu klasifikāciju. Katrs seifs tiek iedalīts atbilstoši vienai no sešām pretuzlaušanas drošības klasēm no 0 līdz 6. Jo augstāka klase, jo seifa konstrukcija ir smagāka un pretuzlaušanas mehānisms sarežģītāks. 
      -Standarts EN 14450 – nosaka seifu skapju klasifikāciju. Izšķir divas drošības klases S1 un S2. 

Seifu slēdzeņu drošību un atbilstību nosaka Eiropas drošības standarts EN 1300, kas izšķir šādas drošības klases: A, B un C. Piemēram, privātai lietošanai būs piemērots seifs, kas aprīkots ar A vai B klases slēdzeni. C klases slēdzenes izmanto seifos, kas pakļauti īpaši augstiem un specializētiem drošības nosacījumiem.