Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
Augstums
373
Dziļums
9
Garums
915
924
936
938
949
Kravnesība
798
801
804
Plaukta dziļums
1260
Virsmas materiāls
1253
Cena
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Lielgabarīta metāla darba galdi ar augstu kravnesību

Lielgabarīta metāla darba galdi ar augstu kravnesību ir profesionāls risinājums īpašām ikdienas vajadzībām darbojoties noliktavā vai darbnīcā. Izvērtējot kāds darba galds nepieciešams, jāņem vērā tā kravnesība, funkcionalitāte un izmērs. Piedāvātie darba galdi ir pieprasīti noliktavās, rūpnīcās, visa veida darbnīcās un mājsaimniecībās.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Lielgabarīta metāla darba galds LDB1 Lielgabarīta metāla darba galds LDB1
445.00€ 533.06€
darba-galds-apdg001
Lielgabarīta metāla darba galds LDB2 Lielgabarīta metāla darba galds LDB2
505.00€ 608.26€
darba-galds-apdg002
Lielgabarīta metāla darba galds LDB3 Lielgabarīta metāla darba galds LDB3
569.00€ 620.00€
darba-galds-apdg003
Lielgabarīta metāla darba galds LDB4 Lielgabarīta metāla darba galds LDB4
668.00€ 790.08€
darba-galds-apdg004
Lielgabarīta metāla darba galds LDB5 Lielgabarīta metāla darba galds LDB5
702.00€ 790.08€
darba-galds-apdg005
Lielgabarīta metāla darba galds LDB6 Lielgabarīta metāla darba galds LDB6
765.00€ 830.00€
darba-galds-apdg006

Darba metāla mēbeles - tas ir profesionāls risinājums īpašām ikdienas vajadzībām darbā. Mūsu plašajā sortimentā pieejami dažāda veida metāla industriālie darba galdi - galdnieku, augstas kravnesības darba galdi, mobilie instrumentu darba galdi, darba galdi ar atvilktņu blokiem, galdi iepakošanai, montāžas galdi, laboratorijas galdi, kā arī galdi metināšanai. 

Darba galdiem pieejams plašs papildaprīkojuma un aksesuāru klāsts - perforācijas paneļi, instrumentu turētāji, elektrības rozetes, darba vietas apgaismojums, atvilktnes, regulējams galda kāju augstums, kā arī ir iespējams pielāgot galda virsmas izmēru, biezumu un materiālu atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībai. 

Ja vēlies atrast sev piemērotāko darba galdu, mums Tev ir risinājums - metāla darba galdu konstruktors, kas uzprojektēs Tev nepieciešamo darba galdu Tavā acu priekšā un sagatavos īpaši Tev sagatavotu cenas piedāvājumu.

Divdaļīgie darba galdi ar papildus plauktiem un atvilktnēm būtiski atvieglo darba ikdienu. Darba galdi ir paredzēti darba vietu aprīkošanai rūpniecības uzņēmumos, darbnīcās, garāžās, ražotnēs, noliktavās, loģistikas centros, autoservisos un citās darba telpās, kur nepieciešams veikt darbu uz virsmas. 

Industriālie darba galdi ir izgatavoti no augstas kvalitātes lokšņu tērauda. Tos iespējams ir aprīkot ar papildus ar perforētiem sienas paneļiem, pakaramiem plauktiem, dienas gaismas spuldzēm, kontaktligzdām, instrumentu turētājiem un āķiem. Darba galdiem ir pieejamas dažādu materiālu darba virsmas, kuras tiek izvēlētas ņemot vērā darba intensitāti, veidu un specifiku. 

Pieejamās darba galdu virsmas: 
     - Mitrumizturīgs saplāksnis 24 mm; 
     - OSB 25 mm; 
     - Mitrumizturīgs saplāksnis 24 mm ar 1,2 vai 4 mm biezu cinkota tērauda pārklājumu; 
     - OSB 25 mm ar 1, 2 vai 4 mm biezu cinkota tērauda pārklājumu; 
     - Mitrumizturīgs saplāksnis 24 mm ar 1mm biezu nerūsējošā tērauda pārklājumu; 
     - OSB 25 mm ar 1mm biezu nerūsējošā tērauda pārklājumu; 
     - Mitrumizturīgs saplāksnis 24 mm, kas pārklāts ar gumiju, galda apmale veidota no cinkota tērauda; 
     - OSB 25 mm, kas pārklāts ar gumiju, galda apmale veidota no cinkota tērauda. 

Darba galdi ir paredzēti darba vietu aprīkošanai rūpniecības uzņēmumos, darbnīcās un autoservisos. Darba galdi ir izgatavoti no augstas kvalitātes, īpaši izturīga lokšņu tērauda. Ir izturīgi pret koroziju, temperatūras maiņām, skrāpējumiem. Darba galdi ir pieejami ar plauktiem, bez plauktiem, ar papildus nodalījumiem, ar speciālām atvilktnēm instrumentiem un rīkiem vai bez tiem. Darba galds ir funkcionāls risinājums noliktavā, ražotnē, garāžā vai jebkurā darbnīcā. 

Galdnieka darbagaldi ir paredzēti galdniecības darbiem rūpniecības uzņēmumos, darbnīcās un izglītības iestādēs. Galdnieku darba galdi ir lielisks palīgs darbā ar koka vai finiera sagatavēm mēbeļu vai cita veida koka produktu ražošanai. Galdniecības galdi pieejami ar papildus aprīkojumu - skrūvspīlēm, kas lieti noderēs ikvienam galdniecības profesionālim. Galdniecības galdus iespējams viegli un ērti piestiprināt pie grīdas, kas nodrošinās papildus galda stabilitāti un atvieglos veikt darbus uz galda. 

Galdnieka darbgaldam ir pārdomāts dizains. Tas sastāv no izturīga metāla rāmja. Tā pamatā ir 2 mm biezas tērauda loksness. Tas nodrošina galda augstu mehānisko izturību. Šāds izstrādājums nedeformējas un ilgstoši nenolietojas pie lielām slodzēm. Galdu virsmas ir iepriekš apstrādātas un pēc tam pārklātas ar pulverkrāsu. Šī pieeja uzlabo tērauda izturību pret koroziju. 

Metināšanas galdam ir būtiski būt drošam, stabilam, funkcionālam, izturīgam un ērtam lietošanā gan jomas amatieriem, gan profesionāļiem. Drošs, izturīgs un ērts metināšanas galds sastāv no galda virsmas, izplūdes gāzu novadīšanas sistēmas, filtra, darba instrumentu glabāšanas sekcijām, aizkariem, kā arī darba vietas apgaismojuma. Metināšanas laikā radušies tvaiki un putekļi tiek iesūkti caur restēm un izvadīti caur izplūdes sistēmu. Lielās daļiņas nosēžas tvertnē, zem paletes, nodrošinot tīru un drošu darba vidi. Metinātāja universālais galds ir aprīkots ar skrūvspīlēm, apgaismojumu, ventilāciju un citiem darba instrumentiem. Tas paplašina aprīkojuma funkcionalitāti. 

Mobilie darba galdi, kas ir aprīkoti ar riteņiem padara darba vidi ērtāku un ergonomiskāku, jo sniedz iespējas viegli pārvietot daba galdu no vienas vietas uz citu. Darba galdi ar riteņiem paredzēti darba vietu aprīkošanai rūpniecības uzņēmumos, darbnīcās, noliktavās, ražotnēs, metināšanas cehos, garāžās un autoservisos. Darba galdi uz riteņiem ir izgatavoti no augstas kvalitātes lokšņu tērauda. Pārvietojamie darba galdi ir pieejami ar 100% atveramām atvilktnēm, ar plauktiem vai bez tiem.