Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
1946
1949
1943
1947
1944
1948
1942
1945
1950
Noliktavas statuss
8
7
5
6

Iekraušanas un pacelšanas tehnika

Imagem

GUMI Iekraušanas un pacelšanas tehnika ir lielisks risinājums dažādu kravu un preču pārvietošanai, pacelšanai un iekraušanai. 

Augstā tehnikas kvalitāte un dizains ļauj ikvienam uzņēmumam vai privātpersonai atvieglot un uzlabot savas noliktavas darbību un optimizēt to izmaksas, kā arī darba struktūru. Ja kravas jāceļ lielā augstumā, atbilstoša alternatīva ir mūsu manuālie, elektriskie un daļēji elektriskie grēdotāji ar balstdakšām. Palešu ratiņu modeļi un veidi pēc to pielietojuma nodrošina Jūsu specifiskajām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

 

Palešu ratiņi

Palešu rati (rohlas) ir pieejami plašā veidu un specifikāciju klāstā. Tie ir dalāmi divās lielās grupās - rokas jeb manuālie un elektriskie palešu rati. Palešu rati ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas nodrošina ikvienas tehnikas vienības ilgu kalpošanas laiku un mazas izmaksas to uzturēšanā.
Automatizētā palešu ratiņu ražošana nodrošina augstu kvalitāti ikvienā detaļā. Progresīvās un modernās tehnoloģijas, kas izmantotas ražošanas procesā padara palešu ratiņus par uzticamiem palīgiem ikvienam to lietotājiem.

Rokas jeb manuālie palešu rati

Rokas jeb manuālie palešu rati ir būtisks instruments ikvienā noliktavā, kur preces vai produkti tiek glabāti uz paletēm. Manuālie palešu rati ir nozīmīgs palīgs noliktavas darbu optimizēšanai un darbinieku darba apstākļu uzlabošanai. Rokas palešu rati ir ražoti augstas kvalitātes tērauda, kas ir pulverkrāsots, tādējādi pasargājot konstrukciju no korozijas. Manuālie palešu rati ir labs risinājums preču pārvietošanai, ja nevēlieties veikt lielus ieguldījumus noliktavas apkalpošanas tehnikā. Palešu rati aprīkoti ar augstas celtspējas hidraulisko sūkni, kas nodrošinās ērtu un ātru preču pacelšanu to pārvietošanai.

Elektriskie palešu rati

Elektriskie palešu rati ir aprīkoti litija jonu akumulatoriem. Ar litija jonu baterijām aprīkotie elektriskie palešu rati ir elektriskā iekrāvēja sistēma, kas palīdz noliktavas darbiniekiem pacelt un pārvietot paletes neizmantojot cilvēka fizisku spēku. Litija jonu akumulators darbina pacelšanas un gaitas mehānismus.
Litija jonu akumulatori ir moderna akumulatoru tehnoloģija, kas piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar to priekšgājējiem svina-skābes akumulatoriem. Palešu ratiņu litija jonu akumulatoru viena no galvenajām priekšrocībām ir 3x ilgāks kalpošanas laiks, mazāks svars un vieglākas ierīces apkopes.

Šķērveida palešu rati

Ikviena darbinieka pārslodze, kas ir saistīta ar biežu smagu lietu pacelšanu, nolikšanu vai pārvietošanu būtiski ietekmē cilvēku veselību. Šādās situācijās lieliska klienta izvēle ir klāstā esošie hidrauliskie šķērveida pacēlāji un palešu rati. To celtspējas un pacelšanas augstumu diapazons nodrošina iespēju atrast vispiemērotāko produktu tieši katra klienta vajadzībām. Šķērveida palešu ratiņus iespējams izmantot gan kā rokas palešu ratiņus, gan kā paceļamu platformu, pakošanas galdu vai pat darbgaldu.

 

Palešu grēdotāji/pacēlāji

Iekrāvēju un palešu krāvēju sērija ir pieejama plašā veidu un specifikāciju klāstā. Manuālo, daļēji elektrisko un elektrisko grēdotāju/pacēlāju pamatā ir augstas kvalitātes materiāli un progresīvas tehnoloģijas, saprātīga konstrukcija, izcila veiktspēja, lieliska kvalitāte un ilgs kalpošanas laiks. GUMI piedāvātā tehnika nodrošina daudzveidīgus un kvalitatīvus pakalpojumus un sniedz labu pieredzi ar visaptverošo pakalpojumu sistēmu.

Grēdotāju sērija ietver vairākus veidus: manuālos, daļēji elektriskos un elektriskos palešu grēdotājus. Grēdotājiem ir šādas priekšrocības: labi izvēlēti materiāli, saprātīgs dizains, stabila veiktspēja, izcila kvalitāte un pieņemama cena. GUMI ir profesionāla servisa komanda, kas klientiem nodrošina augstas kvalitātes palešu krāvējus un kvalitatīvus iekrāvēju pakalpojumus.

Elektriskajiem grēdotājiem ir šādas priekšrocības:

 • Ergonomisks roktura dizains, viegla stūrēšana, ērta darbība;
 • Augstas kvalitātes un lietošanas termiņa akumulators;
 • Ērti ekspluatējams digitālais displejs, kas nodrošina lietotāju ar būtiskākās informācijas saņemšanu par pacēlāja tehnisko stāvokli ;
 • Bruņurupuča ātruma opcija — ātras un lēnas braukšanas režīmu pārslēgšana drošākai darbībai;
 • Elektriskā gaitas piedziņa, kas samazina produktu pārvietošanas laiku;
 • Elektrisks pacelšanas mehānisms, kas uzlabo un paātrina noliktavu apkalpošanas ātrumu;
 • Kvalitātes un izdevīgas cenas apvienojums;
 • Augstas izturības tērauda konstrukcija.

Daļēji elektrisko grēdotāju galvenās priekšrocības: 

 • Elektrisks pacelšanas mehānisms, kas uzlabo un paātrina noliktavu apkalpošanas ātrumu;
 • Ergonomisks roktura dizains, viegla stūrēšana, ērta darbība;
 • Augstas kvalitātes un lietošanas termiņa akumulators;
 • Ērti ekspluatējams dizains, kas nodrošina lietotāju ar tehnikas vienību izmantot kā ērtu palīgu;
 • Ergonomija ikvienā detaļā;
 • Augstas izturības tērauda konstrukcija;
 • Kvalitātes un izdevīgas cenas apvienojums.

Manuālo grēdotāju galvenās priekšrocības: 

 • Ergonomisks roktura dizains, viegla stūrēšana, ērta darbība;
 • Augstas kvalitātes riteņi;
 • Ērti ekspluatējams dizains, kas nodrošina lietotāju ar tehnikas vienību izmantot kā ērtu palīgu ikvienā noliktavā;
 • Ergonomija ikvienā detaļā;
 • Augstas izturības tērauda konstrukcija;
 • Kvalitātes un izdevīgas cenas apvienojums;
 • Ekonomisks variants kā mazajam uzņēmumam tā privātpersonai, kuras noliktava nav liela.

 

Hidrauliskie darba galdi

Manuālo šķērveida jeb hidraulisko pacelšanas galdu var izmantot servisos, garāžās, ražotnēs, rūpnīcās, noliktavās un uzņēmumu telpās. Hidrauliskie darba galdi ir viegli un ērti izmantojami ikvienā uzņēmumā. Paceļamie darba galdi ir piemēroti lietošanai lielas slodzes vai augsta spiediena apstākļos. Tiem ir ergonomisks un ērts rokturis, kas ikvienam tā lietotājam sniedz iespēju viegli ar to rīkoties un veikt nepieciešamās darbības. Hidraulisko darba galdu plašais pacelšanas augstuma, izmēru un celtspējas diapazons padara tos pielāgojamus dažāda veida pielietojumam un darba veidam. 

 

Elektriskie iekrāvēji

GUMI klāstā esošie elektriskie iekrāvēji ir jauno tehnoloģiju un augstas efektivitātes apvienojums. Elektriskie iekrāvēji ir ar zemu enerģijas patēriņu, ērti lietojami iekštelpās, kā arī ārpus tām. Kompaktā tehnikas konstrukcija nodrošina mazu pagrieziena rādiusu un vieglu svaru ar augstām manevrēšanas iespējām, kas lieliski noder šaurās telpās vai kompaktās noliktavās. Lielais pacelšanas augstuma diapazons sniedz iespēju atrast katram piemērotāko tehnikas vienību.

Stabilitāte – Pateicoties zemajam smaguma centram, kas tiek panākts ar akumulatoru un smagāko detaļu izvietojumu transportlīdzekļa apakšā, elektriskie iekrāvēji ir apveltīti ar izcilu stabilitāti.

Augsta efektivitāte – Priekšējo riteņu piedziņa nodrošina lielu jaudu, braukšanas ātrumu, kā arī paaugstinātu celšanas ātrumu un augstu darbību efektivitāti. Priekšējie riteņi ir aprīkoti ar gumijas riepām, kuru protektors nodrošina pacēlāja spēju pārvietoties arī pa slidenām virsmām. Elektriskais pacēlājs ir aprīkots ar enerģiju taupošām un izturīgām LED gaismām

Komforts – Ergonomiskais dizains un lielais plašums operatora kabīnē nodrošina vadītājam ērtus darba apstākļus, kas sniedz iespēju darbiniekam kvalitatīvāk un veiklāk veikt nepieciešamos darbus. Elektriskais stūres pastiprinātājs padara iekrāvēja vadīšanu vieglāku un ērtāku, kas samazina darba intensitāti. Sēdekļa ērtās regulēšanas iespējas sniedz iespēju vairākiem operatoriem vadīt iekrāvēju.

Drošība – Iekrāvējiem ir optimizēts kabīnes izkārtojuma dizains, samazināta priekšējā pārkare, pazemināts smaguma centrs un uzlabota visa autoiekrāvēja stabilitāte. Īpašā dizaina masts nodrošina labu pārredzamību un ievērojami paplašina vadītāja priekšējo skatu tādējādi nodrošinot drošu un veiklu preču pārvedāšanu un kraušanu. GUMI iekrāvēji ir aprīkoti ar iekraušanas avārijas ieslēgšanas slēdzi, kas atbilst Eiropas drošības standartiem.


Dīzeļa dzinēju iekrāvēji

Dīzeļu dzinēju iekrāvēju pamatā ir progresīvas tehnoloģijas, ergonomisks ārējais dizains, maksimāla energoefektivitāte ikvienā detaļā, drošība un tehnikas uzticamība, kā arī komfortā un ērtības ko iekrāvēji spēj sniegt tiešajam patērētājam. Ilgstošā tehnikas ražošanas un testēšanas pieredze sniegusi iespēju mums ievērojami uzlabot iekrāvēju tehnikas kopējo veiktspēju un ergonomiju.

Drošība un uzticamība – Iekrāvēju tehnikai ir optimizēts kabīnes izkārtojuma dizains, samazināta priekšējā pārkare, pazemināts smaguma centrs un tādējādi uzlabota visa autoiekrāvēja stabilitāte. Īpašā dizaina pacelšanas masts nodrošina labu pārredzamību un ievērojami paplašina vadītāja priekšējo skatu tādējādi nodrošinot drošu un veiklu preču pārvedāšanu un kraušanu. GUMI piedāvātie iekrāvēji ir aprīkoti ar iekraušanas avārijas ieslēgšanas slēdzi, kas atbilst Eiropas drošības standartiem. Galvenajās detaļās ir izmantoti ūdensnecaurlaidīgi spraudņi, vadi un savienotāji, kas uzlabo elektriskās sistēmas aizsardzības pakāpi pret ārējiem apstākļiem.

Komforts un ērtības – Iekrāvēju kabīne ir aprīkota ar sēdekli, kuram ir regulējama atzveltne un egonomisks dizains. Krēsls aprīkots ar īpašu pretslīdes materiālu, kas nodrošina ērtāku braukšanu un sēdēšanas pozīciju. Jaunizstrādātais liela ekrāna LED informācijas panelis sniedz informāciju iekrāvēja vadītājam par galvenajiem tehniskajiem iekrāvēja parametriem. Modernās tehnoloģijas un tehniskie risinājumi nodrošina klusu dzinēja darbību, kas darbu veikšanu padara ērtāku un patīkamāku.


Gāzes dzinēju iekrāvēji

Gāzes dzinēju iekrāvēju pamatā ir progresīvas tehnoloģijas, ergonomisks ārējais dizains, maksimāla energoefektivitāte ikvienā detaļā, drošība un tehnikas uzticamība, kā arī komfortā un ērtības ko iekrāvēji spēj sniegt tiešajam patērētājam. Ilgstošā tehnikas ražošanas un testēšanas pieredze sniegusi iespēju mums ievērojami uzlabot iekrāvēju tehnikas kopējo veiktspēju un ergonomiju.

Drošība un uzticamība – Iekrāvēju tehnikai ir optimizēts kabīnes izkārtojuma dizains, samazināta priekšējā pārkare, pazemināts smaguma centrs un tādējādi uzlabota visa autoiekrāvēja stabilitāte. Īpašā dizaina pacelšanas masts nodrošina labu pārredzamību un ievērojami paplašina vadītāja priekšējo skatu tādējādi nodrošinot drošu un veiklu preču pārvedāšanu un kraušanu. GUMI piedāvātie iekrāvēji ir aprīkoti ar iekraušanas avārijas ieslēgšanas slēdzi, kas atbilst Eiropas drošības standartiem. Galvenajās detaļās ir izmantoti ūdensnecaurlaidīgi spraudņi, vadi un savienotāji, kas uzlabo elektriskās sistēmas aizsardzības līmeni pret ārējiem apstākļiem.

Komforts un ērtības Iekrāvēju kabīne ir aprīkota ar sēdekli, kuram ir regulējama atzveltne un egonomisks dizains. Krēsls aprīkots ar īpašu pretslīdes materiālu, kas nodrošina ērtāku braukšanu un sēdēšanas pozīciju. Jaunizstrādātais liela ekrāna LED informācijas panelis sniedz informāciju iekrāvēja vadītājam par galvenajiem tehniskajiem iekrāvēja parametriem. Modernās tehnoloģijas un tehniskie risinājumi nodrošina klusu dzinēja darbību, kas darbu veikšanu padara ērtāku un patīkamāku.
 

Elektriskie grēdotāji ar sānisku sēdēšanas pozīciju

Elektriskais grēdotājs ar sānisku sēdēšanas pozīciju ir piemērots darbam šaurā ejā un ierobežota izmēra telpās. Pacēlājam ir augsta celtspēja un kravnesība, tas ir ideāls palīgs iekraušanai, izkraušanai, produktu un preču sakraušanai noliktavā, lielveikalā darbnīcā vai kādā citā darba telpā.

Sāniskās sēdēšanas grēdotāji tiek darbināti ar elektromotoru, kura izveidē ir izmantotas jaunākās tehnoloģijas un zinātnes sasniegumi. Elektrosistēmai ir augsta efektivitāte, spēcīgas aizsardzības funkcijas. Elektriskā piedziņa nodrošina grēdotāja klusu un vienmērīgu darbību, kā arī iespējas veikli manevrēt un veikt nepieciešamās darbības.
Pacēlājā integrētais kontrolieris garantē vienmērīgu un precīzu braukšanas vadīšanu, pacelšanas funkciju, kā arī izcilu ātruma regulēšanas iespēju, kas papildus aprīkota ar reģeneratīvo bremzēšanu, atpakaļgaitas bremzēšanu, kā arī pretslīdēšanas funkciju slīpumā.

Elektriskie grēdotāji ar sānisku sēdēšanas pozīciju aprīkoti ar LCD akumulatora stāvokļa mērītāju, taimeri, defektu pašdiagnostikas sistēmu, kā arī displeju, kas parāda un informē tā lietotājam par būtiskākajiem tehniskajiem parametriem. Elektriskais iekrāvējs ir aprīkots ar bezpakāpju ātruma regulēšanu celšanas darbībām, masta pacēlāja augšējo buferi.

Augstas veiktspējas masts – Iekrāvēju tehnikai ir optimizēts kabīnes un masta izkārtojuma dizains, samazināta priekšējā pārkare, pazemināts smaguma centrs un tādējādi uzlabota visa autoiekrāvēja stabilitāte.  Īpašā dizaina masts nodrošina labu pārredzamību un ievērojami paplašina vadītāja priekšējo skatu, kas nodrošina drošu un veiklu preču pārvedāšanu un kraušanu. Iekrāvēji ir aprīkoti ar iekraušanas avārijas ieslēgšanas slēdzi, kas atbilst Eiropas drošības standartiem.

Komforts – Iekrāvēju kabīne ir aprīkota ar sēdekli, kuram ir regulējama atzveltne un egonomisks dizains. Krēsls aprīkots ar īpašu pretslīdes materiālu, kas nodrošina ērtāku braukšanu un sēdēšanas pozīciju.

Stabilitāte – Pateicoties zemajam smaguma centram, kas tiek panākts ar akumulatoru un smagāko detaļu izvietojumu transportlīdzekļa apakšā, elektriskie iekrāvēji ir apveltīti ar izcilu stabilitāti.