5 padomi atbilstoša darba galda izvēlei

5 padomi atbilstoša darba galda izvēlei

Ievietoja: Raitis Publicēts: 05/01/2024

Darba galds ir viens no būtiskākajiem darba vietā izmantojamajiem rīkiem, tāpēc svarīgi ir izvēlēties piemērotu darba galdu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un veicina darbu efektivitāti. 
 

Šeit ir 5 padomi atbilstoša darba galda izvēlei:

  1. Darba galda pielietošanas mērķis: Pirms iegādājaties darba galdu būtiski apzināties kādam mērķim Jums tas ir nepieciešams un kā plānojiet to izmantot ikdienā. Vai tā būs galda izmantošana dažādiem biroja darbiem (dokumentu rakstīšana, darbs ar datoru, rasēšanas darbi, u.c.), iespējams Jums darba galds nepieciešams darbnīcas vajadzībām un plānojiet uz tā darboties ar kādiem industriāliem darba instrumentiem, piemēram āmuru, urbmašīnām vai slīpmašīnām. Darba galda izmantošanas veids visbūtiskāk ietekmēs izvēli, kādu darba galdu, galda virsmu vai papildaprīkojumu izvēlēsieties.
  2. Darba galda izmēri un dimensijas: Izvēloties darba galdu, būtisks aspekts ir apzināties cik liels izmērs (augstums, garums, platums) darba galdam varētu būt atbilstošākais plānotajam izmantošanas mērķim. Galda augstumu būtiski ietekmē tas vai pie galda plānojiet sēdēt vai darboties stāvot kājās. Būtiski ir izvērtēt vai darba augstumu būs nepieciešams mainīt mainoties darba apstākļiem. Darba virsmas izmēru būtiski ietekmē plānoto darbu specifika un veids, jāapzina lielākie priekšmeti, ko plānots izvietot uz darba galda. Pārliecinieties, ka darba galds ir pietiekami liels, lai ievietotu visas nepieciešamās lietas un veiktu darba uzdevumus.
  3. Darba galda mobilitāte: Veicot darba galda izvēli svarīgs aspekts ir tas vai plānojiet darba galdu izmantot vienuviet, vai arī darbu veikšanai darba galdu nepieciešams pārvietot vai mainīt darba galda virsmas augstumu. Ja nepieciešams metāla darba galdu darbnīcai pārvietot, nepieciešams izvēlēties kādu no mobilo metāla darba galdu veidiem, kas nodrošinās Jūsu darbnīcas, biroja vai ražošanas telpas mobilitāti un darbinieku ērtības.
  4. Papildus funkcijas: Pārbaudiet, vai darba galdam ir pieejamas papildus funkcijas, piemēram, integrēti vai iebūvēti plaukti, papildu atvilktnes vai instrumentu paneļi ar āķiem, kur izvietot papildus darba instrumentus un piederumus.. Šīs funkcijas var uzlabot kopējo darba galda funkcionalitāti un Jūsu darbinieku darba apstākļus.
  5. Kvalitāte un budžets: Ne mazāk būtisks un svarīgs aspekts ir plānotā galda kvalitāte un izejmateriāli no kuriem tas tiek izgatavots. Metāla darba galdu izejmateriāli un to apstrādes tehnoloģijas, kas tiek izmantotas to ražošanas procesā nosaka arī tā iegādes cenu un izmaksas tā ekspluatēšanas laikā. 

 

 

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Lielgabarīta metāla darba galds LDB3 Lielgabarīta metāla darba galds LDB3
569.00€ 620.00€
darba-galds-apdg003
Metāla darba galds ar atvilktņu blokiem 41 2M2B / C2B Metāla darba galds ar atvilktņu blokiem 41 2M2B / C2B
579.00€ 752.00€
metala-darba-galds-ar-atvilktnu-blokiem-41-2m2b--c2b
Augstumā regulējams tērauda darba galds darbnīcai VR 3MS Augstumā regulējams tērauda darba galds darbnīcai VR 3MS
464.00€ 603.00€
augstuma-regulejams-terauda-darba-galds-darbnicai-vr-3ms
Augstas kravnesības metāla darba galds VT-210 2M2S / 2Pu / MSB Oup Augstas kravnesības metāla darba galds VT-210 2M2S / 2Pu / MSB Oup
902.00€ 1,172.00€
augstas-kravnesibas-metala-darba-galds-vt-210-2m2s--2pu--msb-oup
Mobilais darba galds/atvilktņu skapis uz riteņiem VRM MD / 3MS Mobilais darba galds/atvilktņu skapis uz riteņiem VRM MD / 3MS
722.00€ 939.00€
mobilais-darba-galds-atvilktnu-skapis-uz-riteniem-vrm-md--3ms
Mobilais darba galds/atvilktņu skapis uz riteņiem TU 4M2S Mobilais darba galds/atvilktņu skapis uz riteņiem TU 4M2S
375.00€ 488.00€
mobilais-darba-galds-atvilktnu-skapis-uz-riteniem-tu-4m2s

Saistītās ziņas